fbpx
Cicha 23 | Event Place

Cicha 23 – wyjątkowe miejsce na Wesele.

20 minut od centrum Warszawy.

Cieszymy się, że jesteście zainteresowani aby Wasze wesele odbyło się w Cichej 23!

Cicha 23 to rewitalizowana przestrzeń starej cegielni i stadniny koni w Markach. Otoczona lasem ostoja natury, dzisiaj pokazuje Wam swoją najlepsza odsłonę.

Wszystko na ternie Cicha 23 jest stare, naturalne i prawdziwe. Znajdziecie u nas ręcznie robione stoły, sofy, lustra, huśtawki, płotki i mnóstwo innych detali. Większość elementów staramy się wytwarzać samemu. To czego nie mogliśmy zrobić własnoręcznie, kupujemy na aukcjach, szukając przedmiotów z duszą i poddając je renowacji.

Nasz obiekt oferuje dwie niezależne przestrzenie, o indywidualnym wystroju. Mała Stajnia oferuje bardziej kameralny, rustykalny charakter. Duża Stajnia to lekko industrialna przestrzeń, zapraszająca naturę do wnętrza. Obie stajnie łączy materiał z jakiego zostały zbudowane – cegła wypalona starym piecu, stojącym pomiędzy nimi.

Cicha 23 działa całorocznie, w zimie oferując piękne widoki na las, w lecie tonąc w bujnej roślinności. Zapraszamy do lektury i dziękujemy za Waszą uwagę. Odwiedźcie nas na kawę!

Zdjęcia poniżej – fotografia: Dorota Szulc

Miejsce, które tworzy piękne wspomnienia.

Mała Stajnia.

Dojazd od ulicy Piłsudskiego – głównej arterii miasta Marki.

Przestrzeń mieszcząca do 140 osób przy stołach prostokątnych lub 120 przy stołach okrągłych. Stajnia składa się z sali głównej z parkietem oraz dużego przedsionka prowadzącego do ogrodu. Oświetlenie stanowią ściemnialne girlandy i stare żyrandole.

W środku znajdziecie mnóstwo roślin – całorocznie jedną ze ścian porastają bluszcze, a w zależności pory roku sala dekorowana jest paprociami lub roślinami iglastymi. Cały budynek porasta dzikie wino.

Na zewnątrz znajdziecie dwa tarasy, a na nich nasze fotele, sofy i stoliki. Jeden duży i okrągły, schowany między drzewami, oświetlony girlandami. Drugi mniejszy i prostokątny, przed wejściem do Stajni, łączący się z trawiastą strefa chillout z leżakami.

Za okrągłym tarasem znajduje się strefa leśna z miejscem na ślub cywilny, rozświetlona ciepłymi lampkami, z huśtawką w środku i starymi drzwiami na wejściu.

Duża Stajnia.

Dojazd od ulicy Księdza A. Poławskiego – z obwodnicy Marek.

Przestrzeń mieszcząca do 180 osób przy stołach prostokątnych i 160 przy stołach okrągłych. Stajnia składa się z sali głównej i parkietu, delikatnie oddzielonego od części jadalnej. Pod sufitem wiszą stare lampy industrialne, nadając miejscu wrażenie przestrzeni.

Całe wnętrze oplatają bluszcze (jest ich aż 160!), a z podłogi wyrastają wysokie drzewa. Sala jest przyozdobiona roślinami sezonowymi – paprociami i roślinami iglastymi, z zależności od pory roku.

Dwa wyjścia ze stajni prowadzą na tylnią strefę chillout przy starym piecu oraz główną strefę zieloną – z dwoma altankami, okrągłym i prostokątnym tarasem, strefą trawiastą przy starej halce.

Teren oświetlają latarnie i girlandy, budynki i stary piec są subtelnie podświetlone. Ogród oferuje widok na polanę i las – miejsce na ślub cywilny, w alternatywie dla przestrzeni przy piecu.

Wesele w plenerze?

Jeśli szukacie miejsca na wesele w plenerze, a także ślub na świeżym powietrzu jesteście w odpowiednim miejscu. Do Waszej dyspozycji mamy 16 000 m2 powierzchni, w tym ogrody leśne, łąki kwietne, huśtawki, hamaki i nienaganne trawniki. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, razem szukajmy nowych sposobów na udaną uroczystość!

Zdjęcia powyżej – fotografia: Maria Kania

Wesele boho, rustykalne, industrialne.

Cicha 23 często porównywana jest do miejsc na wesele takich jak stodoła – nie jest to jednak prawdą! Przestrzenie Cichej mają swój unikalny design, łączący elementy z różnych dziedzin. Style boho, rustykalny, naturalny i industrialny to podstawowe tematy przewodnie jakie mogą przebić się w końcowym wystroju sali, ale zupełnie nie muszą. Każde wesele jest wyjątkowe i odpowiednie pomieszanie akcentów, może przynieść nieoczekiwane rezultaty. Zobaczcie relację z przygotowań do wesela Joanny Banaszewskiej, pod tym linkiem – KLIKNIJ.

Obserwuj Cichą.

Nie zapomnij odwiedzić Cichych profili na Facebook i Instagram!

Oferta i dostępność terminów.

Jeżeli ciekawi Was jakie mamy dostępne terminy, napiszcie za pośrednictwem formularza obok. Pamiętajcie aby podać preferowany zakres dat i spodziewaną liczbę osób.

Podstawowy koszt wesela to wynajem oraz catering. Ofertę wynajmu znajdziecie powyżej, a ofertę cateringu wyślemy na Wasz e-mail. 

Zapraszamy na oglądanie obiektów, pamiętając o umówieniu spotkania. Pamiętajcie o możliwości spacerów on-line. Oprowadzimy Was po obiekcie bez wychodzenia z domu – za pomocą Messenger, Whats-up, Skype lub Facetime. Serdecznie pozdrawiamy!

Wyślij do nas zapytanie.

 

Po kliknięciu "wyślij" otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail.

 


Kwiaty i Dekoracje.

Możecie skorzystać również z naszej dodatkowej usługi Florystycznej.

FAQ.

Czy możemy przywieźć własny alkohol? Czy istnieje oplata ``korkowa``? Czy są pobierane inne opłaty?

Cicha 23 nie pobiera opłaty “korkowej”. W pomieszczeniu dla gastronomii znajduje się zamrażarka, a nasz catering pomaga w schłodzeniu alkoholu.

Od i do której może trwać przyjęcie?

Wynajem obejmuje 12 godzin wyłączności (przyjęcia) i zakłada 6 godzin przed oraz 6 godzin po przyjęciu na przygotowania, sprzątanie i demontaż.

Przykładowo – jeżeli przyjęcie zaczyna się o 18, a kończy o 6 rano to od godziny 12 do 18 jest czas na przygotowania, a od 6 rano do 12 na demontaż i sprzątanie.

Niekiedy może się zdarzyć, że czas demontażu po części pokryje się z przygotowaniami do kolejnego przyjęcia i na odwrót. Wynika to z różnych godzin rozpoczynania wesel, a czasem z potrzeby wcześniejszego wejścia podwykonawców na obiekt.

Na co składa się dekoracja sali i obiektu? Jaki będzie przygotowany wystrój?

Cicha 23 udostępnia małą lub dużą stajnię wraz z wyposażeniem, z którego możecie dowolnie korzystać.

Jeżeli nie planujecie własnoręcznego przygotowania sali lub korzystania z usług podwykonawców, możemy przygotować miejsce w podstawowym zakresie – ustawić stoły pod daną liczbę osób, rozstawić meble wg Waszych preferencji, itp.

Przygotowanie dekoracji, które znajdują się na wyposażeniu obiektu – sztalug, kwiatów, ramek, girland, itp – pozostawiamy w Waszej gestii.

Nasze wyposażenie ciągle się zmienia i staramy się aby nasz obiekt był coraz ciekawszy. Gwarantujemy, że nie będzie go mniej niż w momencie podpisywania umowy.

Jaka jest wysokość zaliczki? Czy umowę możemy podpisać on line?

Wysokość zaliczki to ok. 30%, reszta jest płatna przed przyjęciem.

Zapraszamy do podpisywania umów online.

Czy jest ochrona/monitoring? Czy jest dodatkowe źródło energii w razie awarii?

Podczas przyjęcia jest osoba techniczna posiadająca pilot antynapadowy, w razie potrzeby ochrona przyjeżdża w ciągu 10 minut. Na każdym przyjęciu jest agregat, który w razie awarii zasila obiekt.

Czy w sali jest klimatyzacja?

W przypadku upałów na obu stajaniach zapewniamy klimatyzery ewaporacyjne, w stosownej ilości. Te urządzania pozwalają nam schłodzić powietrze o kilka stopni i uzyskać przyjemny, chłodny nawiew.

Ile wesel może odbywać się w jednym terminie?

Na naszym obiekcie, mogą odbywać się dwa wesela – na małej i dużej stajni.

Jaki jest wymiar stołów prostokątnych?

87 x 240 cm i mogą pomieścić do 8 osób.