fbpx
Cicha 23 | Event Place

Miejsce na konferencje i szkolenie w okolicach Warszawy

Organizacja konferencji w Warszawie? Odwiedź Cichą 23! Szkolenia i konferencje nie muszą odbywać się w zimnych i znudzonych hotelowych salach konferencyjnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować je w pięknych przestrzeniach lub na łonie natury. Z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie w niedalekiej odległości. Cicha 23 pomoże Ci uwierzyć, że idealne miejsca na konferencję w Warszawie istnieją. Położona zaledwie 20 minut od centrum stolicy oferuje wszystkie potrzebne udogodnienia w wyjątkowej scenerii. Jest to ciekawe miejsce na konferencję, które zapewni Ci powodzenie wydarzenia. Nasza przestrzeń eventowa w Warszawie spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Wyjątkowe miejsce na szkolenie w Warszawie

Cicha 23 to miejsce na szkolenie w okolicach Warszawy, gdzie urokliwe okoliczności natury sprzyjają organizacji eventów. Pozwoli wszystkim uczestnikom oderwać się od swojej codzienności i skupić na przebiegu wydarzenia. Nasze przestrzenie dają wiele możliwości. Do Twojej dyspozycji są:

  • mała stajnia,
  • duża stajnia,
  • ogromny teren zielony.

Wszystko wyróżnia się wyjątkowym klimatem – roślinność, cisza i spokój, a do tego unikatowe wnętrza. Organizacja szkoleń i konferencji w Markach pod Warszawą sprawi, że wszyscy uczestnicy na długo je zapamiętają. Cicha 23 to nie jest zwyczajna sala weselna w Warszawie. To miejsce, które ma wiele do zaoferowania. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam. Postaw na  eventy firmowe w Warszawie warte zapamiętania!

Cicha 23 to doskonałe miejsce by zorganizować różnego rodzaju eventy, takie jak:

Porozmawiajmy o twoim evencie

Zadzwoń do nas. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę.

+48 532 144 777

Możesz też do nas napisać korzystając z formularza, albo wysłać maila.

info@cicha23.pl

Wyślij do nas zapytanie.Po kliknięciu "wyślij" otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail.