fbpx
Cicha 23 | Event Place

Przestrzeń eventowa pod Warszawą

Przestrzeń eventowa w okolicach Warszawy poszukiwana? Cicha 23 to wyjątkowe miejsce na event czy organizację wydarzenia. Cicha jest przestrzenią pełną zakamarków, uroczych zaułków, niecodziennych aranżacji. To ogromny obszar przepełniony naturalną roślinnością, ulokowany w samym środku lasu. Ze względu na swoje położenie zapewnia niezwykły klimat oraz całkowitą niezależność. Dlatego też to doskonałe miejsce na imprezę w Warszawie – dojazd z centrum stolicy zajmuje jedynie 20 minut.

Urokliwe miejsce na imprezę pod Warszawą

Jest stary piec, domek w drzewach, ceglane zabudowania – różnorodne scenerie, do wykorzystania w dowolny sposób. Ponadto znajdują się tutaj dwie niezależne stajnie w o wyróżniających się wystrojach. Mniejsza mieści aż do 140 osób, większa do 180 osób. Każda ze stajni ma swój wyjątkowy klimat – czerwona cegła, pamiętająca odległe czasy, drewno i różnorodne rośliny. Wyszukane dekoracje i ręcznie robione meble dodają im unikatowości. Pozwala to na dopasowanie wnętrz do wybranej przez siebie estetyki. Cicha 23 to przestrzeń eventowa dająca wiele możliwości. To nie tylko miejsce na wesele w Warszawie. Szczególnie dobrze wpasuje się również w:

To idealne miejsce na imprezę plenerową w Warszawie. Piękne wnętrza i zachwycające swoją naturalnością zewnętrze daje połączenie, które na długo pozostanie w pamięci Twoich gości.

Pokaz kolekcji Bizzu

Projektantki Bizuu zabrały nas tym razem pod Warszawę – do Marek, gdzie w sielskim miejscu Cicha 23 odbył się pokaz na jesień/zimę 2019/2020. Chociaż przed wydarzeniem poproszono gości o wygodne obuwie i ciepły ubiór, gwiazdy nie rezygnowały z kreatywnych stylizacji. https://www.elle.pl/gwiazdy-na-pokazie-bizuu-jesien-zima

Yoga | Selflove

Stworzyłyśmy idealne warunki do regeneracji Twojego ciała i umysłu. Uzupełniłyśmy to dodatkami, które sprawią, że poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek, a na koniec dosypałyśmy tonę zaangażowania i pasji, która nami kieruje.
Tak właśnie powstał Projekt SELFLOVE – nasz autorski program warsztatowo – regeneracyjny dla kobiet. https://projektselflove.com/

Organizacja eventów w Warszawie

Cicha 23 to lokal do wynajęcia na imprezę w Markach koło Warszawy. Decydując się na organizację wydarzenia u nas, mogą Państwo skorzystać z wynajmu naszej przestrzeni lub powierzyć nam pełną produkcję. Posiadamy sprawdzonych podwykonawców m.in. z zakresu cateringu, techniki event, obsługi muzycznej, artystycznej i konferansjerskiej. Nasze stajnie to miejsce na eventy firmowe i nie tylko dostępne przez 7 dni w tygodniu o każdej porze roku. Dotychczasowa organizacja wydarzeń związanych z różnymi branżami dała nam szansę na jeszcze lepsze dopracowanie i rozwinięcie naszej działalności. Zapraszamy!

Porozmawiajmy o twoim evencie

Zadzwoń do nas. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę.

+48 532 144 777

Możesz też do nas napisać korzystając z formularza, albo wysłać maila.

info@cicha23.pl

Wyślij do nas zapytanie.

    Po kliknięciu "wyślij" otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail.

    wieczór panieński | wieczór kawalerski | chrzciny | komunia | baby shower | urodziny | obiad weselny | rocznica | roczek | wesele