fbpx
Cicha 23 | Event Place

Miejsce na imprezę plenerową w okolicach Warszawy

Miejsce na imprezę plenerową w Warszawie poszukiwane? Właśnie je znalazłeś! Cicha 23 to przestrzeń, w której zorganizujesz niezapomniane wydarzenie. Położona jest zaledwie 20 minut od centrum stolicy. To ogromny teren zielony zlokalizowany niedaleko miasta, a jednocześnie cichy i spokojny. Dlatego też doskonale nadaje się na organizację imprez plenerowych w Warszawie. Gwarantujemy, że już przy pierwszej wizycie dostrzeżesz wyjątkowość Cichej 23, obok której nie można przejść obojętnie. Jeśli więc chcesz zorganizować imprezę plenerową, która na długo zostanie w pamięci Twoich gości, odwiedź nas. Nasza przestrzeń eventowa pod Warszawą to miejsce idealne na takie wydarzenia!

Imprezy plenerowe pod Warszawą – blisko natury w Cichej 23

Imprezy plenerowe w Warszawie mogą odbywać się w otoczeniu lasów, roślinności i natury. Choć wydaje się to trudne do zrobienia, dzięki Cichej 23 jest możliwe. W bliskiej odległości od centrum miasta, skrywa ona swoje wyjątkowe przestrzenie. Pozwolą Ci one przenieść się, choć na jeden wieczór, tam, gdzie czas płynie wolniej. Naturalność to zdecydowanie jedna z głównych cech naszego miejsca na imprezy plenerowe. Oprócz terenów zielonych dysponujemy również dwiema stajniami, które z pewnością uda się wykorzystać na Twoim evencie. Eventy firmowe w Warszawie, wesela, pokazy mody, czy gale i bankiety – każde z tych wydarzeń może mieć miejsce w naszych przestrzeniach. Cicha 23 to nie tylko sala weselna pod Warszawą!

Organizacja imprezy plenerowej pod Warszawą w wyjątkowym miejscu

Szukasz miejsca, gdzie mogłaby się odbyć Twoja impreza plenerowa? Zależy Ci, aby było ono wyjątkowe, ale jednocześnie położone niedaleko od centrum Warszawy? Cicha 23 to właśnie taka lokalizacja. Nasz ogromny teren zielony to miejsce, które można dowolnie zaadaptować na event plenerowy. Ponadto na jego terenie znajdują się dwie stajnie, które również możesz wykorzystać. Po przyjeździe do nas, sama przekonasz się, jak duży potencjał jest w tym miejscu! Nie zwlekaj więc dłużej i umów się na spotkanie z nami! Zapraszamy do Cichej 23, gdzie możesz zorganizować swoją wymarzoną imprezę plenerową! 

Imprezy plenerowe pod Warszawą i nie tylko

Cicha 23 to miejsce, które daje wiele możliwości. Pozwala na zorganizowanie różnego rodzaju eventów. Ze względu na uniwersalność wystroju naszych stajni oraz ogromny teren zielony jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie wszystkie Twoje pomysły. Puść więc wodze fantazji i postaw na kreatywność, a my dołożymy wszelkich starań, by spełnić Twoją wizję imprezy w CIchej 23! Nasz zespół ma duże doświadczenie w organizacji eventów, więc wspólnie z pewnością uda nam się stworzyć coś pięknego. U nas może odbyć się Twoja impreza plenerowa oraz jakiekolwiek inne wydarzenie. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Zapraszamy!

Cicha 23 to doskonałe miejsce, by zorganizować różnego rodzaju eventy, takie jak:

Porozmawiajmy o twoim evencie

Zadzwoń do nas. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę.

+48 532 144 777

Możesz też do nas napisać korzystając z formularza, albo wysłać maila.

info@cicha23.pl

Wyślij do nas zapytanie.

    Po kliknięciu "wyślij" otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail.