fbpx
Cicha 23 | Event Place
Strona główna » Przyjęcia Zimowe

Zimowe przyjęcia na Cichej

Cicha 23 to obiekt przeznaczony nie tylko do organizacji przyjęć w sezonie letnim. Na początku wiosny zachwyca budzącą się do życia przyrodą, a podczas jesieni urzeka czerwieniące się zewsząd dzikie wino i zastygłe w słońcu trawy i krzewy. Zimą jednak pokazuje swoje unikalne walory, zupełnie odmienne niż te których się spodziewacie zobaczyć.

Przedstawiamy Wam Cichą 23 w zimowej odsłonie!

Zimowa odsłona wnętrza

Wraz z nadejściem zimy zmieniamy wystrój wnętrza Małej Stajni. Zamiast paproci pojawiają się liczne kosodrzewiny, rośliny doniczkowe zastępują choinki, a dekoracje uzupełniają szyszki, suszone pomarańcze i iglaste gałązki. Staramy się, aby w standardzie zapewnić klimat ciepłego, przytulnego wnętrza, zapraszającego do ogrzania się i odpoczynku w gronie przyjaciół.

Las skąpany w śniegu

Cicha zmienia się również z zewnątrz. Dużą część naszej zieleni stanowią rośliny sezonowe, dlatego w ich miejsce pojawiają się liczne świerki, zarówno doniczkowe, jak i te których lokalni sprzedawcy nie sprzedali podczas okresu świątecznego. Nie lubimy niczego marnować, a też w ten sposób nie napędzamy popytu na cięte drzewa. Na zewnątrz takie choinki mogą stać przez wiele miesięcy. Poza tym mamy zimowe sanie i piękne wieczorne oświetlenie!

Wesele czy Event?

Zarówno wesele jak i event w zimie może odbyć się na Cichej 23. Na potrzeby wydarzenia ogrzewamy obiekt do komfortowej temperatury niezależnie od pory roku. Wasi goście będą mogli cieszyć się przytulną atmosferą w środku jak i magiczną przestrzenią na zewnątrz, pozwalającą na organizacje różnych aktywności. Naszym zdaniem lepienie bałwanów i wojna na śnieżki jest super, ale wszystko na końcu zależy od Waszej kreatywności 🙂

Zainteresowani?

Napiszcie do nas z informacją w jakim terminie chcecie aby odbyło się Wasze przyjęcie. Doradzimy Wam na co trzeba zwrócić uwagę i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania. Do zobaczenia!

P.S.

W sezonie zimowym koszty przyjęcia wyceniane są indywidualnie.

    Po kliknięciu "wyślij" otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail.

    fot. Maria Kania | fot. Adam Szewczyk