fbpx
Cicha 23 | Event Place

Pokaz mody w okolicach Warszawy

Profesjonalny pokaz mody w Warszawie możesz zorganizować w naszych przestrzeniach. Cicha 23 to miejsce, które doskonale nadaje się do aranżacji pod wydarzenia w różnym stylu. Naturalność i surowość wnętrz, a także roślinne otoczenie dają praktycznie nieograniczone możliwości. Jako zespół nie boimy się nowych wyzwań i chętnie pomożemy w spełnieniu Twojej wizji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Organizacja pokazów mody w Cichej 23 to pomysł, który sprawi, że goście na długo zapamiętają Twój event – a jednocześnie i kolekcję oraz nazwisko projektanta. Nasza przestrzeń eventowa pod Warszawą czeka właśnie na Ciebie!

Profesjonalna organizacja pokazów mody w Warszawie

Nasze doświadczenie w organizacji różnych wydarzeń pozwala nam na doskonałe dopasowanie do oczekiwań klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego też, jeśli chodzi o organizację pokazów mody, możesz nam zaufać. W Cichej 23 dysponujemy:

  • małą stajnią,
  • dużą stajnią,
  • ogromnym terenem zielonym na zewnątrz.

Każde z tych miejsc daje inne możliwości. Stajnie wyróżniają się swoim unikatowym klimatem i wystrojem. Jednocześnie są na tyle uniwersalne, że z łatwością przemienimy je w fantazyjną scenerię dla wybiegu. Cicha 23 to nie jest zwyczajna sala weselna pod Warszawą. To miejsce z duszą i potencjałem, gdzie spełnisz swoje marzenia o idealnym evencie. Organizujemy również eventy firmowe pod Warszawą. Zapraszamy!

Cicha 23 to doskonałe miejsce by zorganizować różnego rodzaju eventy, takie jak:

Porozmawiajmy o twoim evencie

Zadzwoń do nas. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę.

+48 532 144 777

Możesz też do nas napisać korzystając z formularza, albo wysłać maila.

info@cicha23.pl

Wyślij do nas zapytanie.

    Po kliknięciu "wyślij" otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail.