fbpx
Cicha 23 | Event Place

Miejsce na koncert w okolicach Warszawy – Cicha 23

Organizacja koncertów w Warszawie w urokliwym otoczeniu? Zapraszamy do Cichej 23! W naszych przestrzeniach stworzysz atmosferę, która sprzyja muzyce. To miejsce na koncert oddalone zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Ciche i spokojne, w otoczeniu natury. Ogromny teren zielony oraz dwie stajnie dają możliwość stworzeniu tutaj eventu z wyjątkowym klimatem. Jeśli więc szukasz miejsca na koncert w Warszawie, które wraz z muzyką pozwoli gościom na ucieczkę od rzeczywistości, odwiedź Cichą 23. To przestrzeń eventowa w Warszawie dająca wiele możliwości!

Wyjątkowe miejsce na koncert pod Warszawą

Organizacja koncertów w Warszawie to nie lada wyzwanie. Już samo znalezienie odpowiedniego miejsca wymaga sporych wysiłków. Dlatego też przychodzimy Ci z pomocą! Cicha 23 to niezwykłe miejsce na koncert, którego szukasz. Znajdziesz u nas:

  • dużą stajnię,
  • małą stajnię,
  • ogromny teren zielony.

Każde z tych miejsc ma swój unikatowy klimat. Jednocześnie dają się łatwo przeobrazić w wybraną scenerię. Gwarantujemy, że razem uda nam się wykreować niezapomniany koncert! Cicha 23 to nie tylko sala weselna pod Warszawą. To miejsce, gdzie tworzymy piękne wydarzenia. Koncerty, gale, pokazy mody, bankiety, eventy firmowe w Warszawie – zapraszamy!

Cicha 23 to doskonałe miejsce by zorganizować różnego rodzaju eventy, takie jak:

Porozmawiajmy o twoim evencie

Zadzwoń do nas. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę.

+48 532 144 777

Możesz też do nas napisać korzystając z formularza, albo wysłać maila.

info@cicha23.pl

Wyślij do nas zapytanie.

    Po kliknięciu "wyślij" otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail.