fbpx
Cicha 23 | Event Place

Eventy firmowe w okolicach Warszawy

Szukasz miejsca na eventy firmowe w Warszawie? Dobrze trafiłeś! Cicha 23 to przestrzeń, która doskonale sprawdza się na tego typu wydarzenia. Położona zaledwie 20 minut od centrum Warszawy, oferuje ogromny teren zielony oraz dwie niezależne stajnie. Miejsce przepełnione jest roślinnością, spokojem i ciszą. Wszystko to sprawia, że organizowane tutaj imprezy integracyjne w Warszawie spełniają najwyższe oczekiwania. Cicha 23 daje wiele możliwości i pozwala na stworzenie wyjątkowego klimatu. Dzięki dostępnym przestrzeniom otwartym i zamkniętym możesz przeprowadzić tutaj właściwie każdy event. Organizacja imprez firmowych to nasza specjalność! Zapraszamy do poznania naszej krainy czarów, gdzie dzieją się wspaniałe rzeczy. Razem z pewnością uda nam się stworzyć niesamowite wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć Twoich pracowników.

Niezapomniane imprezy firmowe w okolicach Warszawy

Imprezy integracyjne w okolicach Warszawy nie muszą być nudne. W naszych przestrzeniach możesz puścić wodze fantazji i zorganizować niezapomniane wydarzenie. Roślinność i ogromny teren zielony zdecydowanie sprzyjają kreatywności. Również i nasze dwie stajnie dają wiele możliwości. Dzięki temu możemy działać dla Was przez cały rok i tworzyć eventy, które na długo zapadną w pamięć. Imprezy integracyjne dla firm, które organizujemy, mogą mieć formę między innymi:

  • pikniku firmowego,
  • warsztatów – np. kulinarnych czy fotograficznych,
  • gier zespołowych – np. terenowych w poszukiwaniu skarbu czy tajnego agenta,
  • spotkania integracyjnego przy muzyce i jedzeniu.

Oczywiście jesteśmy otwarci na propozycje i dołożymy wszelkich starań, aby wspólnie zorganizować najlepszą imprezę integracyjną dla Twojego zespołu!

Cicha 23 – imprezy integracyjne i nie tylko

Cicha 23 to przestrzeń eventowa w Warszawie, która zachwyca swoją naturalnością oraz niezwykłymi wnętrzami. Dlatego też, jeśli chcesz zorganizować piknik czy spotkanie firmowe inne niż wszystkie, zapraszamy do nas. Twój zespół z pewnością doceni zaangażowanie oraz na długo zapamięta ten wyjątkowy event.

Cicha 23 to także doskonałe miejsce na sesję zdjęciową w Warszawie, organizację wesela, czy pokazu mody. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Cicha 23 to doskonałe miejsce by zorganizować różnego rodzaju eventy, takie jak:

Porozmawiajmy o twoim evencie

Zadzwoń do nas. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę.

+48 532 144 777

Możesz też do nas napisać korzystając z formularza, albo wysłać maila.

info@cicha23.pl

Wyślij do nas zapytanie.Po kliknięciu "wyślij" otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail.