fbpx
Cicha 23 | Event Place

Eventy firmowe w okolicach Warszawy

Szukasz miejsca na eventy firmowe? Dobrze trafiłeś! Cicha 23 to najlepszy organizator imprez pod Warszawą. Położona zaledwie 20 minut od centrum stolicy, oferuje ogromny teren zielony oraz dwie niezależne stajnie. Miejsce przepełnione jest roślinnością, spokojem i ciszą. Wszystko to sprawia, że organizowane tutaj imprezy integracyjne w Warszawie spełniają najwyższe oczekiwania. Cicha 23 daje wiele możliwości i pozwala na stworzenie wyjątkowego klimatu. Dzięki dostępnym przestrzeniom otwartym i zamkniętym możesz przeprowadzić tutaj właściwie każdy event. Organizacja imprez firmowych dla osób z Warszawy i innych miast to nasza specjalność! Zapraszamy do poznania naszej krainy czarów, gdzie dzieją się wspaniałe rzeczy. Razem z pewnością uda nam się stworzyć niesamowite wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć Twoich pracowników.

Niezapomniane imprezy firmowe w okolicach Warszawy

Imprezy firmowe w okolicach Warszawy nie muszą być nudne. W naszych przestrzeniach możesz puścić wodze fantazji i zorganizować niezapomniane wydarzenie. Roślinność i ogromny teren zielony zdecydowanie sprzyjają kreatywności. Również i nasze dwie stajnie dają wiele możliwości. Dzięki temu możemy działać dla Was przez cały rok i tworzyć eventy, które na długo zapadną w pamięć. Imprezy integracyjne dla firm, które organizujemy, mogą mieć formę między innymi:

  • pikniku firmowego,
  • warsztatów – np. kulinarnych czy fotograficznych,
  • gier zespołowych – np. terenowych w poszukiwaniu skarbu czy tajnego agenta,
  • spotkania integracyjnego przy muzyce i jedzeniu.

Oczywiście jesteśmy otwarci na propozycje i dołożymy wszelkich starań, aby wspólnie zorganizować najlepszą imprezę integracyjną dla Twojego zespołu!

Cicha 23 – idealne miejsce na imprezy integracyjne w Warszawie

Spotkania integracyjne to bardzo ważny element pracy. Ich celem jest pozytywny wpływ na relacje w zespole, a także wniesienie dobrej atmosfery. Dlatego też, organizując je, warto zadbać, aby przyniosły współpracownikom jak najwięcej korzyści. Pierwszym z elementów, o których należy wówczas pomyśleć, jest wybór lokalu. Istotne jest, aby impreza firmowa odbyła się w miejscu dopasowanym do jej planu, ale jednocześnie takim, które pozwoli na relaks i zapomnienie o codzienności biura. Dlatego też Cicha 23 to doskonała przestrzeń na organizację imprez firmowych w okolicach Warszawy. Idealnie odpowiada na powyższe oczekiwania!

Cicha 23 – najlepszy organizator imprez pod Warszawą

Nasze sale mieszczą się w dawnych budynkach stadniny koni i cegielni, dlatego panuje w nich niesamowita atmosfera. Cicha 23 znajduje się w środku lasu we wsi Marki, więc nic nie zakłóci Twojej imprezy firmowej pod Warszawą.

Malownicze położenie nie jest jednak naszym jedynym atutem. Dobrze wiemy, jak zadbać o potrzeby naszych gości. Oferujemy pełne wyżywienie w czasie trwania całej imprezy. Korzystamy z usług sprawdzonych firm cateringowych, do których mamy pełne zaufanie. Dzięki temu na stołach pojawią się wyłącznie świeże i smaczne potrawy. Możesz skorzystać także z usług naszego wykwalifikowanego barmana. Nie mamy jednak stałej listy drinków — zadzwoń do nas, a my dostosujemy się do Twoich sugestii.

Cicha 23 – zielone eventy firmowe pod Warszawą

Jak pewnie zauważyłeś/aś, nasze stajnie nie przypominają innych lokali. Cicha 23 to wyjątkowy organizator imprez firmowych pod Warszawą. Z nami nie tylko dobrze się zabawisz, ale również odpoczniesz na łonie natury. Nie boimy się dzikiej roślinności jak inne przestrzenie eventowe. W naszych salach po ścianach i filarach pną się girlandy dzikiego wina i bluszczu. Za oknem zobaczysz piękny ogród i szumiący las. Wypoczynku nie zakłóci ryk przejeżdżających pojazdów, ponieważ Cicha 23 znajduje się w oddaleniu od dróg dojazdowych. Czy można wyobrazić sobie bardziej sprzyjające miejsce do eventów firmowych pod Warszawą?
Cicha 23 zachwyca o każdej porze roku. Zimą zamienia się we wspaniałą krainę dzięki migającym płomieniom świec i magicznym bożonarodzeniowym dekoracjom. Kiedy spada śnieg, dachy stajni i czubki drzew wyglądają niesamowicie pod puchową białą pierzynką. Jesienią las i ogród nabierają przepięknych barw, które cudownie wyglądają na pamiątkowych zdjęciach. Z kolei wiosną i latem Cicha 23 zaskoczy Cię morzem zieleni, którego nie uświadczysz w centrum miasta. Jeżeli zorganizujesz u nas spotkanie firmowe pod Warszawą, Twoi pracownicy odpoczną od biurowej codzienności i życia w wielkim mieście.

Cicha 23 – imprezy integracyjne i nie tylko

Cicha 23 to przestrzeń eventowa w Warszawie, która zachwyca naturalnością oraz niezwykłymi wnętrzami. Dlatego też, jeśli chcesz zorganizować piknik czy spotkanie firmowe inne niż wszystkie, zapraszamy do nas. Twój zespół z pewnością doceni zaangażowanie oraz na długo zapamięta ten wyjątkowy event. Nasza lokalizacja pozwoli także na maksymalny relaks oraz oderwanie się od codzienności. To na pewno pozytywnie wpłynie na podejście do pracy po powrocie do biura! Ponadto Cicha 23 daje wiele możliwości, dzięki czemu z łatwością można zorganizować tutaj właściwie każdego rodzaju imprezę.

Cicha 23 to także doskonałe miejsce na sesję zdjęciową w Warszawie, organizację wesela, czy pokazu mody. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Cicha 23 to idealny lokal, by zorganizować różnego rodzaju eventy, takie jak:

No Menu Card selected!

Porozmawiajmy o twoim evencie

Zadzwoń do nas. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę.

+48 532 144 777

Możesz też do nas napisać korzystając z formularza, albo wysłać maila.

info@cicha23.pl

Wyślij do nas zapytanie.    Po kliknięciu "wyślij" otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail.