fbpx
Cicha 23 | Event Place

Miejsce na wydarzenie medialne w okolicach Warszawy

Szukasz lokalizacji na wydarzenia medialne w Warszawie w urokliwym otoczeniu? Wybierz Cichą 23! To wyjątkowe miejsce o unikatowym wystroju wnętrz, pełne zieleni i uroczych zakamarków – idealne na organizację wydarzeń medialnych. Znajdujemy się zaledwie 20 minut od centrum Warszawy – to niewiele, a wystarczy, by oderwać się od miejskiego zgiełku i przenieść w inną rzeczywistość. Jeśli zatem szukasz wyjątkowej lokalizacji na organizację wydarzenia medialnego – odwiedź Cichą 23 i przekonaj się, jak wiele możliwości oferuje to miejsce!

Wyjątkowe miejsce na organizację wydarzeń medialnych w Warszawie

Ogromna przestrzeń pełna zieleni oraz duże sale mieszczące się w rewitalizowanych stajniach dają możliwość stworzenia tutaj wydarzenia z wyjątkowym klimatem. Zorganizujesz u nas wydarzenia medialne takie jak uroczystości rozdania nagród, konferencje, rozstrzygnięcia konkursów i wiele innych. Nasze przestrzenie przystosowane są do sprostania największym oczekiwaniom gości i zapewnienia im wysokiej jakości estetyki oraz niezapomnianych przeżyć.

Cicha 23 to nie tylko przestrzeń eventowa pod Warszawą. To miejsce, gdzie odbywają się koncerty, pokazy mody, bankiety, wystawy, pikniki, eventy firmowe w Warszawie. To u nas znajduje się także najbardziej malownicza, otoczona lasem sala weselna w Warszawie. Odwiedź nas i przekonaj się o urokach tego magicznego miejsca – zapraszamy!

Cicha 23 to doskonałe miejsce by zorganizować różnego rodzaju eventy, takie jak:

Porozmawiajmy o twoim evencie

Zadzwoń do nas. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę.

+48 532 144 777

Możesz też do nas napisać korzystając z formularza, albo wysłać maila.

info@cicha23.pl

Wyślij do nas zapytanie.

    Po kliknięciu "wyślij" otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail.