fbpx

Pomysły na imprezę integracyjną w Warszawie

23 kwietnia, 2021
Posted in Blog
23 kwietnia, 2021 admin

Wyjście integracyjne – jakie pomysły w Warszawie sprawdzą się najlepiej?

Jako pracodawca musisz dbać o odpowiednie relacje w swoim zespole, a także zapewniać możliwość relaksu swoim pracownikom. Dlatego też Twoim zadaniem jest organizacja systematycznych wspólnych rozrywek. Jak jednak sprostać wymaganiom i zadowolić wszystkich? Gdzie Twój zespół będzie bawił się najlepiej? Choć możliwości jest naprawdę wiele, nie oznacza to, że każda z nich będzie strzałem w dziesiątkę. W tym artykule podpowiadamy pomysły na imprezę integracyjną w Warszawie!

Gry, atrakcje, zabawy zespołowe – na co postawić?

Pomysły na imprezę integracyjną mogą obejmować najróżniejsze atrakcje. Ważne, aby skłaniały one pracowników do współpracy i dawały szansę na kooperację. Dużą popularnością cieszą się również opcje, które tworzą nastrój rywalizacji. Walka o zwycięstwo potrafi zjednać ludzi i powoduje wspólne dążenie do jednego celu. Zabawy zespołowe i gry tego typu rozwijają komunikację między pracownikami oraz budują relacje. Do najciekawszych pomysłów na imprezę integracyjną należą:

  • warsztaty integracyjne – wspólne tworzenie projektu może pomóc w lepszej komunikacji, a jednocześnie rozwijać umiejętności pracy zespołowej; mogą być to m.in. warsztaty fotograficzne w celu stworzenia firmowego kalendarza czy nagrywanie spotu;
  • zabawy zespołowe – zabawy, w których na zwycięską grupę czeka nagroda, łączą we wspólnym działaniu i dążeniu do celu; mogą być to np. terenowa gra w poszukiwaniu skarbu czy gra w tajnego agenta;
  • sporty drużynowe – gry tego typu budują ducha zdrowej rywalizacji i uczą działania zespołowego; doskonałym pomysłem jest np. firmowa olimpiada;
  • eventy plenerowe – ulokowane w pięknej scenerii, w otoczeniu natury i z dostatkiem wyśmienitych potraw, dają szansę na lepsze poznanie się oraz relaks.

Dużą popularnością cieszą się wszystkie eventy typu team building, na które składają się różne gry i warsztaty. W tym duchu realizowane są dowolne pomysły pozwalające pracownikom na poznanie swoich słabych i mocnych stron.

A może warsztaty kulinarne?

Na imprezę integracyjną świetnym pomysłem są również warsztaty kulinarne. Profesjonalnie zorganizowane dają szansę na zdobycie nowych umiejętności, a także doskonałą zabawę. Pracownicy mogą działać pojedynczo i walczyć o podbicie podniebień jury lub zespołowo, co dodatkowo nauczy ich pracy w grupie. Warsztaty kulinarne to rozrywka idealna na imprezę integracyjną!

Cicha 23 – idealne miejsce na imprezę firmową w Warszawie

Wyjście integracyjne wymaga przeprowadzenia selekcji pomysłów w Warszawie. Jeśli jest trudno Ci się zdecydować, zacznij od wyboru miejsca. Idealna przestrzeń eventowa w Warszawie, która pozwoli na organizację imprezy integracyjnej to Cicha 23. Dwie stajnie w otoczeniu natury umożliwiają przygotowanie dowolnego eventu. Jest tutaj miejsce na atrakcje na dworze, gry terenowe, czy warsztaty kulinarne. Ponadto przestrzeń wewnątrz stajni pozwala na organizację spotkania towarzyskiego i podania posiłków. Zdecydowanie jest to miejsce, które daje ogromne możliwości. Co więcej, zachwyca swoim spokojem, ciszą i naturalną roślinnością. A to wszystko zaledwie 20 minut od centrum Warszawy! Jeśli zastanawiałeś się, gdzie zorganizować imprezę firmową w Warszawie, mamy dla Ciebie gotowe i sprawdzone rozwiązanie. Zapraszamy do Cichej 23!

Cicha 23 to doskonałe miejsce by zorganizować różnego rodzaju eventy, takie jak:

Foto credits: Kubiakevents, Culaccino Prosecco Van