fbpx

Gdzie zorganizować imprezę firmową w Warszawie?

16 marca, 2021
Posted in Blog
16 marca, 2021 admin

Choć możliwości na to, gdzie zorganizować imprezę firmową w Warszawie jest wiele, trudno znaleźć miejsce wyjątkowe, które spełni wszystkie oczekiwania. Ekskluzywne restauracje o nijakim klimacie, czy sale weselne, które lata swojej świetności mają dawno za sobą… Zdecydowanie nie o to chodzi. Zobacz nasz pomysł na imprezę firmową, która na długo zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom!

Spis treści

  1. Pomysły na imprezę firmową – a może w plenerze?
  2. Jak zorganizować imprezę firmową w plenerze?
  3. Na co zwrócić uwagę?
  4. Gdzie zorganizować imprezę firmową w Warszawie?
  5. Cicha 23 jako miejsce do organizowania eventów
Gdzie zorganizować imprezę firmową w Warszawie?

Pomysły na imprezę firmową – a może w plenerze?

 

Choć eventy firmowe często cieszą się niezbyt pochlebną opinią, w rzeczywistości potrafią przynieść wiele korzyści. Dzięki nim poprawia się komunikacja wśród pracowników, a ponadto często zostają rozładowane istniejące napięcia. Odpowiedni klimat może pomóc w relaksie bez konieczności martwienia się o powstanie szkód czy wybuch kłótni po spożyciu alkoholu. Jak więc zorganizować imprezę firmową, aby spełniła swoje zadanie? Ogromne znaczenie ma tutaj miejsce. Rozwiązaniem, które cieszy się obecnie największą popularnością, jest impreza w plenerze.

Jak zorganizować imprezę firmową w plenerze?

 

Realizację pomysłu na imprezę plenerową, warto zacząć od znalezienia odpowiedniego miejsca. Czym przede wszystkim się kierować? Istotne aspekty to:


  • lokalizacja,
  • łatwy dojazd,
  • wystarczająca ilość miejsca na pomieszczenie gości,
  • wystrój i atmosfera.


Oprócz czynników praktycznych, jak łatwy dojazd oraz możliwość pomieszczenia wszystkich, warto także pomyśleć o walorach estetycznych. Miejsce z ciekawym klimatem z pewnością już od początku spotkania nastroi gości do relaksu. Gdzie zrobić taką imprezę firmową w Warszawie?

Na co zwrócić uwagę?

Wybierając miejsce na imprezę w Warszawie, należy zacząć od określenia odległości. W samej stolicy trudno będzie znaleźć urokliwą powierzchnię na organizację takiego eventu. W odległości około 20-30 minut od centrum będzie zdecydowanie łatwiej. Ponadto warto szukać terenu zielonego, roślinnego, oddalonego od miejskiego zgiełku, gdzie pracownicy będą mogli zrelaksować się i zapomnieć o codziennym pośpiechu. Najlepiej sprawdzi się miejsce przystosowane do organizacji tego typu eventów. Wyposażenie w zaplecze sanitarne czy gastronomiczne ma tutaj duże znaczenie. Co więcej, w profesjonalnych przestrzeniach, organizację imprezy możesz powierzyć w ręce specjalistów i nie martwić się o jej przebieg.

Gdzie zorganizować imprezę firmową w Warszawie?

W Cichej 23! To przestrzeń eventowa położona zaledwie 20 minut od centrum Warszawy w miejscowości Marki. Na jej terenie znajdują się dwie stajnie (które pozwalają na organizację imprezy na aż 140 lub 180 osób), tarasy, altanki i strefy chillout. Przede wszystkim jednak jest to ogromny obszar zieleni. W tych przestrzeniach z pewnością zorganizujesz niezapomniany event firmowy. Znajdziesz tutaj miejsce na zabawy, tańce, rozmowy, czy leżakowanie pod gwiazdami. W zależności więc od Twojego pomysłu na imprezę plenerową, możesz wykorzystać je w dowolny sposób. Samą organizację natomiast możesz oddać w ręce eventowych ekspertów. Cicha 23 to miejsce niezwykłe – zielone, ekologiczne i wyróżniające się swoim unikatowym klimatem. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie zorganizować imprezę firmową w Warszawie, właśnie znalazłeś przestrzeń idealną. Twoi pracownicy z pewnością docenią dobrą lokalizację, naturę oraz spokój.