fbpx

Jak zorganizować rocznicę ślubu rodziców?

13 stycznia, 2023
Posted in Blog
13 stycznia, 2023 admin

Jak zorganizować rocznicę ślubu rodziców?

Podpowiemy, jak zorganizować rocznicę ślubu rodziców, jeśli zbliża się ta wyjątkowa okazja i chciałbyś sam lub z rodzeństwem przygotować imprezę-niespodziankę dla nich. Sprawdź, o czym powinieneś pamiętać oraz ile wcześniej zacząć organizować wszystko. Jakie miejsce będzie najbardziej odpowiednie do tego typu uroczystości?

Od czego zacząć organizację rocznicy ślubu rodziców?

Oczywiste jest, że przygotowania powinny być już nieco wcześniej zaplanowane. W zależności od tego, gdzie dokładnie chcesz, aby impreza rocznicowa ślubu rodziców się odbyła, warto sprawdzić możliwości i wolne daty.  W przypadku restauracji zazwyczaj na taki dzień będzie trzeba wygospodarować salę lub stół z odpowiednią ilością krzeseł dla gości, dlatego im wcześniej porozmawiasz z menedżerami danego miejsca, tym będzie lepiej i łatwiej zorganizować całe przyjęcie tak jak sobie wymarzyli Twoi rodzice. Nawet jeśli będzie to niespodzianka, wtedy również opłaca się mieć nieco więcej czasu do opracowania całego planu.

Ilość gości jako jedna z ważniejszych kwestii przy organizacji rocznicy ślubu rodziców

Zanim jeszcze udasz się do lokalu, w którym będzie organizowana uroczystość, warto spisać listę gości, którzy będą obecni. Jeśli będzie to tylko najbliższa rodzina, wtedy zazwyczaj wystarczy zarezerwować miejsce dla kilku osób, nie zważając na inne wydarzenia w lokalu. Jednak jeśli będzie to większa grupa ludzi, przyjaciele, automatycznie należy zwiększyć przestrzeń, aby podczas trwania imprezy funkcjonowanie było komfortowe.

Atrakcje, klimat imprezy i posiłki

Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest oczywiście dobranie ewentualnych atrakcji, dekoracji, posiłków na czas imprezy rocznicowej. Tutaj będzie miało wpływ to jacy goście będą obecni. Im więcej dzieci, tym menu powinno być bardziej urozmaicone właśnie ze względu na nich. Dorośli goście udając się na przyjęcie, będą chcieli raczej spędzić czas za stołem na rozmowach z najbliższymi, dlatego dla młodszych opłaca się zorganizować atrakcje czy też wynająć animatora, który będzie je zabawiał przez cały wieczór.

Do klasycznych atrakcji takich przyjęć należy oczywiście muzyka. Może ona być grana na żywo, co jeszcze bardziej podkręca atmosferę tego miejsca. Nowoczesne piosenki, które lecą z głośników, mogą urozmaicić rozmowy między gośćmi.

Nasze miejsce specjalizuje się w przygotowywaniu wyjątkowego czasu. Do dyspozycji gości przeznaczamy saunę, banię oraz możliwość skorzystania z masaży. Nie rzadko przydaje się także nocleg. Klimatyczne otoczenie i przygotowane do tego celu namioty, które przyjmą od 8 do 14 osób, sprawia, że w sezonie letnim można przedłużyć imprezę do późnych godzin wieczornych. Kimura Glamping jest strefą wypoczynkową, w której można znaleźć między innymi lodówkę, prysznic lub wannę, w zależności od namiotu oraz bardzo wygodne łóżko. Po nocnym wypoczynku będzie można zjeść spokojne śniadanie w gronie rodzinnym.

Jeśli większość gości cieszy się doskonałym zdrowiem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować zabawy i gry w ogrodzie, które zaangażują nie tylko dzieci i młodzież, ale także i starsze pokolenie. Przez takie działania, uroczystość zostanie zapamiętana przez rodziców na bardzo długo, wspomnienia będą ocieplać każdy wieczór spędzony w domu. Można także zrobić wieczór filmowy z ulubionymi przekąskami.

Dla bardziej spokojnej rodziny polecane są hamaki w ogrodzie, miejsca, gdzie można napić się kawy czy herbaty oraz w spokoju porozmawiać z bliskimi.

Jak zorganizować dobrą niespodziankę dla rodziców na rocznicę ślubu?

O ile dyskretność menedżerów i organizatorów w lokalu nie jest problemem, tak, jeśli chodzi o członków rodziny i bliskich przyjaciół może okazać się to nieco bardziej utrudnione. Dlatego, jeśli jest taka możliwość, wszystkie szczegóły możesz omówić ze swoim rodzeństwem, które również dotrzyma tajemnicy. Reszta gości dostanie jedynie informacje na temat godziny i miejsca przybycia. Zniweluje to możliwość wyjawienia całego pomysłu rodzicom.

Jeśli masz jednak pewność, że ani jedna osoba nie przyczyni się do złamania sekretu, wtedy można zaangażować więcej osób do pomocy przy organizacji, jeśli jest to konieczne.

O czym warto pamiętać, jeśli nie chcemy ujawnić żadnych szczegółów? Dobrze jest znaleźć lokal blisko miejsca zamieszkania. Wtedy wystarczy krótka nieobecność w celu załatwienia wszystkiego. Nie wzbudzi ona podejrzeń u nikogo.

Lokal na imprezę w Warszawie to bardzo dobry pomysł na zorganizowanie rocznicy ślubu dla rodziców, gdy pochodzą oni z tego miasta. Bezproblemowa komunikacja pomoże dotrzeć nawet tym gościom, którzy nie posiadają własnego samochodu czy prawa jazdy. Przestrzeń eventowa w Warszawie, jaką jest Cicha 23, jest coraz bardziej popularna, a takie miejsca zwiększają jakość swoich usług. Można organizować nie tylko rodzinne przyjęcia, ale także firmowe spotkania, wieczory kawalerskie i panieńskie, wesela, pokazy mody, organizację różnych wystaw, czy bankiety i bale. Charakter imprezy będzie determinował całą organizację czasu oraz wystroju i dekoracji przestrzeni.