fbpx

Co to jest team building? Jak zbudować zgrany zespół?

2 stycznia, 2023
Posted in Blog
2 stycznia, 2023 admin

Co to jest team building? Jak zbudować zgrany zespół?

Zarządzanie zespołem nie jest wcale prostą sprawą. Nie zawsze nasi podwładni dobrze ze sobą współpracują, ale można temu zapobiec! Co to jest team building? Dowiedz się i daj sobie pomóc!


Zajęcia team building – na czym polegają?

Team building oznacza w wolnym tłumaczeniu po prostu budowanie drużyny. Jest to przede wszystkim forma integracji, która organizowana jest przez osoby na wyższych stanowiskach – na przykład kierownika bądź managera. Takie zajęcia mogą mieć wiele różnych postaci – ważne jednak, by planowane atrakcje były dostosowane konkretnie do potrzeb pracowników. Zorganizowanie wyjazdów team building może przynieść wiele korzyści. Zgrany zespół to przecież podpora każdej firmy. Łatwość w podejmowaniu zespołowych decyzji, a także wzajemne zaufanie jest podstawą efektywnego prosperowania każdego przedsiębiorstwa.

Team building – organizacja wydarzeń

Elementy team building można z powodzeniem wdrażać na co dzień. Wystarczy przeznaczyć na przykład jeden dzień w miesiącu na to, by zorganizować pracownikom jakiś event. Mogą to być choćby szkolenia, które pomogą znacznie lepiej się komunikować czy po prostu pracować wydajniej w zespole. Doskonałym pomysłem jest także organizowanie nieco luźniejszych spotkań – na przykład firmowych spotkań świątecznych czy też urodzin firmy. Tego typu integrujące spotkania po godzinach pracy, mogą przynieść wiele korzyści! Przede wszystkim współpracownicy będą mogli poznać się prywatnie – dowiedzieć co nieco na temat swoich wzajemnych zainteresowań, poglądów czy też form spędzania wolnego czasu. Jako niezawodny organizator imprez pod Warszawą, jesteśmy w stanie zagwarantować zainteresowanym odpowiednie miejsce do tego typu wydarzeń. Przestrzeń eventowa Warszawa, którą proponujemy, doskonale nadaje się właśnie na spotkania typu team building. Posiadamy dwie większe sale oraz mniejszą Szklarnię, która może jednak pomieścić nawet czterdzieści osób. Zaplanowanie wyjazdu w celu zintegrowania swoich podwładnych będzie doskonałym rozwiązaniem!

Nasz lokal na imprezę w pobliżu Warszawy jest wprost stworzony do tego, by odbywały się w nim spotkania integracyjne. Cicha 23 proponuje swoim gościom wiele interesujących atrakcji, a wszystko w otoczeniu pięknej przyrody. Po zaplanowanych szkoleniach czy luźnych rozmowach, każdy może skorzystać z dobrodziejstw natury. Tak wyjątkowe spotkanie na pewno wpłynie pozytywnie na relacje między poszczególnymi członkami danego zespołu.

Zorganizowanie spotkania integracyjnego w proponowanym przez nas miejscu, to idealne rozwiązanie! Każdy gość będzie mógł nie tylko zaprzyjaźnić się z pozostałymi członkami zespołu, ale również głęboko się zrelaksować! Leżenie w wygodnym hamaku czy picie doskonale przyrządzonej kawy na naszym tarasie sprawi, że tego typu wyjazd będzie wyłącznie przyjemnością. Nic tak nie integruje zespołu, jak wspólne biesiadowanie przy dużym stole czy gry zespołowe w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego obiektu – gwarantujemy swoim gościom wyjątkowe przeżycia.